Konferencja Aplikuj Projekty

Projekt Stock Wars - edycja 2011

       Tematyka tegorocznej edycji projektu Stock Wars dotyczyć będzie rynku walutowego Forex oraz rynku papierów wartościowych. Nauczeni doświadczeniami komitetu organizacyjnego z roku 2010 pragniemy poświęcić dużą uwagę na zajęcia praktyczne jakie mają mieć miejsce w trakcie konferencji. Ponadto chcemy by uczestnicy aktywnie brali udział przeprowadzanych przez naszych partnerów szkoleniach.    

        Motywacją do organizacji przyszłorocznej edycji projektu Stock Wars jest sukces tegorocznej konferencji. Widzimy potrzebę przygotowywania tego typu przedsięwzięć dla młodych ludzi – studentów polskich uczelni wyższych. W roku 2011 pragniemy wprowadzić do planu konferencji wiele usprawnień i nowych wydarzeń.

        Pragniemy zaprosić specjalistów w swoich dziedzinach, by merytoryczna strona projektu stała na jak najwyższym poziomie. Liczymy, że przygotowywanie przez nas wydarzenie odbije się szerokim echem w środowisku studenckim i stanie się motorem dla młodych ludzi do aktywnego uczestnictwa w świecie operacji finansowych.

Czekamy na Ciebie!

 

Współpracują z nami:


Partner Główny


Partner Złoty

 

Partnerzy Merytoryczni
 
Patroni Medialni 
 


 

 

Copyright © 2009-2010 by Olga Mierzwa. All rights reserved.